Imprezy okolicznościowe, restauracja, organizacja wesel i przyjęć

Informacje o firmie

Witamy serdecznie na naszej stronie internetowej. "U Zbyszka" Lodziarnia oraz Cukiernia z piekarnią. Serdecznie zapraszamy do odwiedzin!

Początki działalności firmy sięgają 1990 roku, kiedy to ówczesny czeladnik, a od 1991 roku mistrz piekarniczy i technolog piekarniczo-cukierniczy Zbysław Małota otworzył piekarnię w Orzeszu-Jaśkowicach. Następnie w 1996 roku wybudował od podstaw nowy zakład Piekarnia i Cukiernia "U Zbyszka" w Knurowie przy ulicy 1-go Maja 59.

Aby sprostać oczekiwaniom klientów i poszerzyć asortyment naszych wyrobów w 2002 roku rozpoczęła się budowa nowego obiektu spełniającego surowe wymogi sanitarne, w którym na dzień dzisiejszy znajduje się piekarnia z nowoczesnym parkiem maszynowym, a także Lodziarnia, w której serwowane są pyszne desery i lody własnej produkcji.

Obecna produkcja nastawiona jest na wyroby piekarnicze i cukiernicze według własnych tradycyjnych receptur, na bazie najwyższej jakości surowców naturalnych. Tajemnicą powodzenia naszej firmy jest staranność z jaką podchodzimy do pracy, wykwalifikowani pracownicy stanowiący zespół. Specjalizujemy się również w wyrobach artystycznych i okazjonalnych. Nasze ciasta i torty stanowiły już ozdobę wielu uroczystości i były miłą niespodzianką dla wielu solenizantów, jubilatów i nowożeńców.

Zapraszamy!

Galeria zdjęć

Nasza oferta

Godziny otwarcia

Zapraszamy od poniedziałku do piątku w godzinach od 5:00 do 17:00 oraz w sobotę od 5:00-13:00.

Obsługujemy transakcje bezgotówkowe kartami Visa, MasterCard

Dostęp do Internetu Hot Spot Wi-Fi

Realizacja i wdrożenie: agencja interaktywna